Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Budowa składu węgla w Szymiszowie

Strzelce Opolskie, 14.11.2018r.

 

STAROSTA STRZELECKI

 

 

stosownie do art. 72 ust. 6 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (J.t. Dz.U. z 2016r. poz. 353 z późn. zm.), podaje do publicznej wiadomości informację o wydaniu w dniu 14.11.2018r. na rzecz Pani Eweliny Zawadzkiej, decyzji administracyjnej Nr 476/18 zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę składu węgla, w skład którego wchodzą: 5 boksów składowych, wiata do składowania węgla, wiata do pakowania węgla, zbiornik na wody opadowe o poj. 150m3, obiekty tymczasowy – namiot do przesiewania węgla, ogrodzenie – ekran akustyczny oraz instalacja wodna, instalacja kanalizacji deszczowej w Szymiszowie przy ul. Małej, na działkach nr 535/11, 535/13 obręb ewid. Szymiszów.

 

W Starostwie Powiatowym w Strzelcach Opolskich – Wydział Architektoniczno – Budowlany, ul. Jordanowska 2, II piętro, pokój nr 213 (w godzinach pn. 730 – 1700, wt.-cz. 730 – 1530,pt. 730 – 1400), można zapoznać się z treścią decyzji oraz z dokumentacją sprawy.

 

 

                                                                                          z up. Starosty

                                                                                          Teresa Wanecka

                                                                                         Naczelnik Wydziału

                                                                                        Architektoniczno-Budowlanego