Powiat Strzelecki

Biuletyn Informacji Publicznej

Redaktorzy biuletynu

  1. Karina Altman
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: karina.altman@powiatstrzelecki.pl
  2. Sylwia Czajka
    • Instytucja: Starostwo Powiatowe w Strzelcach Opolskich
    • Stanowisko: młodszy referent
    • Telefon: 774401713
    • Fax: 774401701
    • Adres e-mail: sylwia.czajka@powiatstrzelecki.pl
  3. Teresa Czak
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: teresa.czak@powiatstrzelecki.pl
  4. Teresa Długosz
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: gkn@powiatstrzelecki.pl
  5. Izabela Garbela
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: izabela.garbela@powiatstrzelecki.pl
  6. Anna Gusdek
    • Instytucja: Starostwo Powiatowe w Strzelcach Opolskich
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: anna.gusdek@powiatstrzelecki.pl
  7. Marcin Hurek
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: marcin.hurek@powiatstrzelecki.pl
  8. Urszula Król
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: urszula.krol@powiatstrzelecki.pl
  9. Katarzyna Łapczuk
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: katarzyna.lapczuk@powiatstrzelecki.pl
  10. Bożena Malcharczyk
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: bozena.malcharczyk@powiatstrzelecki.pl
  11. Diana Mańka
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: diana.manka@powiatstrzelecki.pl
  12. Joanna Marut
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: drogi@powiatstrzelecki.pl
  13. Marianna Michalik
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon: 774401751
    • Fax
    • Adres e-mail: marianna.michalik@powiatstrzelecki.pl
  14. Beata Pallach
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: beata.pallach@powiatstrzelecki.pl
  15. Irena Pietrucha
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: irena.pietrucha@powiatstrzelecki.pl
  16. Ewa Pinkawa
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: ewa.pinkawa@powiatstrzelecki.pl
  17. Krzysztof Rozmus
    • Instytucja: Starostwo Powiatowe w Strzelcach Opolskich
    • Stanowisko: Informatyk
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: serwis@powiatstrzelecki.pl
  18. Krzysztof Rozmus
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: krzysztof.rozmus@powiatstrzelecki.pl
  19. Irena Sosada
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: irena.sosada@powiatstrzelecki.pl
  20. Iwona Tyslik
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: iwona.tyslik@powiatstrzelecki.pl
  21. Anna Urbańska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: anna.urbanska@powiatstrzelecki.pl
  22. Piotr Wiatrek
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: piotr.wiatrek@powiatstrzelecki.pl
  23. Agnieszka Wodarz
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: agnieszka.wodarz@powiatstrzelecki.pl
Metryczka
  • wytworzono:
    02-10-2014
    przez: Administrator Strony
  • opublikowano:
    02-10-2014 08:31
    przez: Administrator Strony
  • podmiot udostępniający:
    Powiat Strzelecki
    odwiedzin: 733
Dane jednostki:

Powiat Strzelecki
47-100 Strzelce Opolskie
ul. Jordanowska 2
NIP: 756-18-12-928 REGON: 531412651

Dane kontaktowe:

tel.: 77 4401 700
fax: 77 4401 701
e-mail: starostwo@powiatstrzelecki.pl
strona www: powiatstrzelecki.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×